Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп позитивно відгукнувся щодо переговорів із Китаєм і заговорив про скасування мита

Президент США не виключив, що дипломатія знайде шляхи порозуміння між країнами.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп анонсував продовження торгових переговорів із Китаєм. Останні зусилля на цьому напрямку він назвав конструктивними.

"Протягом останніх двох днів США і Китай провели щирі і конструктивні переговори про стан торговельних відносин між двома країнами. Переговори продовжаться в майбутньому", - заявив Трамп і запевнив, що вже запроваджені мита можуть бути скасовані за підсумками цих переговорів.

ВідеоТрамп святкує: у США опублікували доповідь спеціального прокурора Мюллера

Чи була змова Трампа з Москвою - американці дізнаються відповідь просто зараз. У Сполучених Штатах щойно оприлюднили повну доповідь спеціального прокурора Мюллера. Це безпрецедентна історія в американській історії. Половину свого президентського терміну Трамп відбув під підозрою, що він або його люди - якщо не кремлівські шпигуни, то принаймні спільники.

Трамп святкує: у США опублікували доповідь спеціального прокурора Мюллера

Керівник мінфіну США також підтвердив, що переговори між делегаціями триватимуть. "Це було конструктивне обговорення. Це все, що ми можемо сказати", - зауважив Стівен Мнучін.

Як повідомлялося, Президент США Дональд Трамп заявив, що збільшить 10 травня мита на ряд китайських товарів з 10 до 25%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції