Трамп пригрозив всім, хто продовжуватиме співпрацювати з Іраном

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, вони не матимуть змоги працювати в США.

Президент США Дональд Трамп заявив, що компанії, які продовжуватимуть співпрацювати з Іраном, не матимуть змоги працювати у Штатах.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Санкції проти Ірану офіційно набули чинності. Це найжорсткіші санкції, які коли-небудь накладалися, і в листопаді вони піднімуться до ще вищого рівня. Будь-хто, хто вестиме бізнес з Іраном, не займатиметься бізнесом зі Сполученими Штатами. Я прошу миру в усьому світі, більше нічого!" - заявив Трамп.

Нагадаємо, відсьогодні почали діяти жорсткі санкції США проти Ірану. Штати звинуватили ісламську країну в невиконанні пунктів ядерної угоди та вийшли з неї. Напередодні Іран оголосив про запуск стратегії, яка врятує країну від санкцій США. Європейський союз, зі свого боку, разом з Росією намагається зберегти угоду, зокрема Єврокомісія вже ухвалила рішення про блокування дій американських санкцій на території ЄС, що дозволить європейським компаніям й надалі працювати в Ірані.

ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції