Трамп приїде до Польщі, аби "продемонструвати міцний зв'язок з Центральною Європою"

Американський президент прийняв запрошення польського колеги.

6 липня президент США Дональд Трамп відвідає Польщу на запрошення свого польського колеги Анджея Дуди.

Цю інформацію розповсюджують офіційні джерела і американського, і польського президентів. Так інформація про візит Трампа з'явилась у Twitter канцелярії президента Польщі. Також оголошення про поїздку розміщене на сайті Білого дому.

"Цей візит підтверджує тверду прихильність Америки до одного з наших найближчих європейських союзників і показує пріоритетний напрямок діяльності президентської адміністрації, яка полягає в зміцненні колективної оборони НАТО. Лідери обговорять низку двосторонніх і регіональних питань, поглиблюючи союз, що базується на спільних цінностях та інтересах. Під час свого візиту до Польщі президент Трамп виступить з ключовою промовою та візьме участь в саміті "Тримор'я", щоб показати наші міцні зв'язки з Центральною Європою", – йдеться у заяві Білого дому.

"Радіо Свобода" зазначає, що в інтерв'ю місцевому телеканалу голова польського МЗС Вітольд Ващиковський заявив, що "польська сторона спонукатиме американців брати участь у вирішенні конфлікту в Україні".

Після візиту до Польщі Трамп вирушить до Німеччини, де 7-8 липня відбудеться саміт Великої двадцятки. Там американський президент ймовірно проведе розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, принаймні про це заявляє російська сторона.

Залиште свій коментар