Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп розкритикував прем'єра Канади Трюдо і відмовився підписувати комюніке саміту G7

Справа у тарифах на товарообіг між країнами.

Президент США Дональд Трамп відмовився підписувати спільне комюніке саміту "Великої сімки" через позицію Канади щодо тарифів зі Штатами.

Про це Трамп написав у Twitter, критикуючи позицію прем'єра Канади Джастіна Трюдо.

"Зважаючи на хибні твердження Джастіна на його прес-конференції та той факт, що Канада стягує масові тарифи з наших американських фермерів, працівників та компаній, я наказав нашому американському представнику не схвалювати комюніке, бо ми переглядаємо тарифи на автомобілі, що полонять ринок США", - каже президент Штатів.

Він додав, що під час зустрічі лідерів "Великої сімки", Трюдо мав дуже "лагідну і м'яку" риторику, проте після того, як американський президент покинув місце саміту, прем'єр Канади почав висловлюватися жорсткіше.

"Прем'єр-міністр Джастін Трюдо з Канади діяв настільки лагідно та м'яко під час наших зустрічей на саміті G7 лише для того, щоб виступити з прес-конференцією після того, як я поїхав, і сказати, що "тарифи США були образливими" і він "не буде терпіти образ". Дуже нечесно і слабко. Ми лише відповідаємо на 270%-ві тарифи на молочні продукти!" - написав Трамп.

ВідеоТрамп пропонує повернути Росію до країн "Великої сімки"

Про це американський президент заявив журналістам вирушаючи на цьогорічний саміт до канадського Квебеку. Трамп наполягає на тому, щоб "Велика сімка" знову стала "Великою вісімкою", як це було до виключення Росії через анексію Криму чотири роки томУ. З Трампом згідний італійський прем'єр, але інші учасники "Великої сімки" виступили категорично проти.

Трамп пропонує повернути Росію до країн "Великої сімки"

Нагадаємо, цьогоріч саміт країн "Великої сімки" приймає Канада. Президент США та прем'єр-міністр Італії виступили із пропозицією повернути Росію до G7, проте інші країни висловили абсолютно протилежну позицію

Залиште свій коментар

Вибір редакції