Трамп розповів, що йому в листі написав Кім Чен Ин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідери країн планують зустрітися найближчим часом.

Президент США Дональд Трамп отримав листа від лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

Про це Трамп написав у Twitter.

"У листі, який мені надіслав Кім Чен Ин, він заявив, що хотів би зустрітися і розпочати переговори, як тільки закінчиться спільне навчання США та Південної Кореї. Це був довгий лист, багато скаржився на сміховинні та дорогі (військові) навчання", - зазначив Трамп.

Нині Північна Корея проводить випробування ракет малої дальності.

"Було невелике вибачення (Кім Чен Ина) за випробування ракет малої дальності, і що це випробування припиниться після закінчення навчань. Я з нетерпінням чекаю побачення з Кім Чен Ином найближчим часом. Безядерна Північна Корея стане однією з найуспішніших країн світу", - переконаний президент США.

Нагадаємо, Трамп і Кім Чен Ин зустрічалися вже тричі. Вони обговорювали шляхи врегулювання кризи через ядерні та ракетні програми Північної Кореї. Прогресу в цій справі так і немає.

Остання зустріч лідерів двох країн відбулася 30 червня цього року. Вони домовилися відновити переговори, що зайшли в глухий кут. Після того Північна Корея кілька разів проводила випробування ракет.

Відео Після зриву переговорів Кім Чен Ина і Трампа у КНДР стратили дипломатів

За даними південнокорейських ЗМІ, спецпредставника Північної Кореї, що відповідав за перемовини, і ще чотирьох дипломатів звинуватили у зраді і стратили. Ще кількох людей, зокрема і перекладача, що припустився помилки у переговорах, заслали до таборів. Лідери КНДР і Сполучених Штатів зустрілися у в'єтнамському Ханої у лютому. Переговори провалилися - політики так і не змогли підписати договір.    

Після зриву переговорів Кім Чен Ина і Трампа у КНДР стратили дипломатів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції