Трамп розповів, від кого залежить можливість переговорів США з Іраном

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Іран зараз інший, ніж був, коли я тільки вступив на посаду президента", - зазначив Трамп.

Президент США Дональд Трамп заявив, що можливість проведення переговорів з іранською стороною залежить від Тегерана, а не від нього самого.

"Подивимося, що станеться з Іраном, чи вони бажають вести переговори чи ні, це залежить від них, а не від мене", - сказав американський лідер на зустрічі з еміром Кувейту Сабах аль-Ахмед аль-Джабер ас-Сабах, - пише український Інтерфакс.

"Іран зараз інший, ніж був, коли я тільки вступив на посаду президента", - зазначив Трамп.

Крім того, він додав, що Іран зараз знаходиться "в тотальній кризі".

"Коли я очолив Білий дім, стояло питання про те, скільки часу пройде до того моменту, як вони (Іран - ред) візьмуть під свій контроль весь Близький Схід. Зараз же вони турбуються про своє власне виживання як держави", - сказав президент США.

Між тим, говорячи про відносини з Кувейтом, Трамп відзначив тісну співпрацю між двома країнами в ряді сфер.

ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

"Ми здійснюємо разом торгівлю у великих розмірах, інвестиції, а також боротьбу з тероризмом. Кувейт - наш великий партнер", - підкреслив глава Білого дому.

Він також вказав на те, що Кувейт закуповує "величезна кількість військового обладнання" у США. Однак, разом з тим, Трамп заявив про те, що США і Кувейт "старанно працюють разом, щоб встановити стабільність у близькосхідному регіоні".

Тим часом Іран, що страждає від економічних санкцій, подала в США позов у Міжнародний суд у Гаазі ,намагаючись домогтися рішення про скасування введених проти нього штрафних заходів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції