Трамп розповів, яку премію він хоче отримати замість Нобелівської

Президент США каже, що зараз він сфокусований на тому, щоб завершити укладання угоди з КНДР.

Президент США Дональд Трамп сказав, що "всі думають", що він заслуговує на Нобелівську премію через його зусилля щодо поліпшення стосунків з Північною Кореєю, але він хоче "перемоги для світу".

Під час зустрічі з репортерами у Білому домі у Трампа запитали, чи заслуговує він на Нобелівську премію, передає CNN.

"Всі так думають, але я би так не сказав", - відповів американський президент, широко посміхаючись.

Трамп каже, що зараз він сфокусований на тому, щоб завершити укладання угоди з КНДР. 

"Премія, яку я хочу, це перемога для світу. Навіть не для нас, я хочу перемоги для всього світу. Це єдина премія, якої я хочу", - сказав Трамп.

Нагадаємо, група з 18 конгресменів-республіканців номінувала кандидатуру нинішнього президента США Дональда Трампа на отримання Нобелівської премії миру за його внесок у припинення війни на Корейському півострові. Мовляв, президент Трамп "невтомно працював над тим, щоб застосувати максимальний тиск на Північну Корею з метою припинення її незаконної програми озброєнь та створення миру в цьому регіоні".

ВідеоПівнічна Корея зробила дружній жест в сторону США перед переговорами лідерів країн

Північна Корея звільнила трьох американців. Очільник Білого дому повідомив, що колишні в’язні вже летять додому разом з держсекретарем Майком Помпео, який уже вдруге за місяць навідався до Пхеньяна. Всі звільнені родом з Південної Кореї, але на момент затримання мали американське громадянство. 

Північна Корея зробила дружній жест в сторону США перед переговорами лідерів країн

 

Залиште свій коментар