Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп спантеличив новою заявою щодо удару по Сирії

Американський лідер не почув подяк після боротьби з ісламістами.

Президент США Дональд Трамп заявив, що ніколи не називав дати удару по Сирії.

Про це він написав у своєму Twitter.

"Я ніколи не говорив, коли станеться напад на Сирію. Можливо, дуже скоро або не так скоро взагалі! У будь-якому разі Сполучені Штати, під моєю адміністрацією, зробили велику роботу, щоб позбавити регіон від "Ісламської держави". Де наше: "Дякую, Америко"?", - заявив він.

Напередодні, 11 квітня, Дональд Трамп у своєму Twitter написав, що США застосують військову силу у Сирії у відповідь на хіматаку, незважаючи на погрози Росії. "Росія обіцяє збити всі ракети, застосовані у Сирії. Готуйся, Росіє, бо вони будуть застосовані, вони будуть гарні, нові і "розумні"! Ви не повинні бути партнерами з тваринами, які вбивають своїх людей і отримують від цього задоволення!" - зазначив він.

Своєю чергою, прем'єр Великої Британії Тереза Мей заявила, що Лондон прагне приєднатися до військових дій США проти Сирії. Мей наказала перемістити британські підводні човни ближче до Сирії на відстань ракетного пострілу.

ВідеоДональд Трамп написав твіт, в якому попередив Росію та світ про ракетний удар по Сирії

Війна, оголошена через Твітер. Внаслідок атаки режиму Асада по місту Дума загинуло 70 людей, ще 500 мали симптоми отруєння. Зараз у Дамаску перебувають російські депутати, вони спростували чутку про втечу Асада до Ірану.

Дональд Трамп написав твіт, в якому попередив Росію та світ про ракетний удар по Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції