Трамп сподівається домовитися із президентами Китаю та Росії припинити гонитву озброєнь

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

США на армію минулого року витратили 716 мільярдів доларів.

Президент США Дональд Трамп висловив сподівання, що проведе зустріч із президентом Китаю Сі Цзіньпінем та президентом Росії Володимиром Путіним та домовиться про припинення гонитви озброєнь.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Я впевнений, що в якийсь момент в майбутньому президент Сі і я разом з президентом Росії Путіним почнемо перемовини про значне припинення того, що стало головною і неконтрольованою гонитвою озброєнь. Цього року США витратили 716 мільярдів доларів. Божевільно!" - заявив Трамп.

Він також розповів, що на полях саміту G20 мав чудову зустріч із китайським лідером, під час якої вони здійснили "великий крок уперед" для укладення нової торговельної угоди.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп і голова КНР Сі Цзіньпін зустрілися на полях саміту G20 в Аргентині та домовилися не вводити додаткових мит з 1 січня 2019 року. Зустріч із Путіним американський президент скасував напередодні через захоплення Росією українських кораблів та моряків біля Керченської протоки.

ВідеоСкасована зустріч: чому Трамп відмовився від переговорів з Путіним

Скасувавши зустріч з Путіним на саміті G20, Сполучені Штати вимагають повернення полонених українських моряків. Так рішення Дональда Трампа відмовитись од переговорів з російським колегою прокоментували у Державному департаменті США. 

Скасована зустріч: чому Трамп відмовився від переговорів з Путіним

Залиште свій коментар

Вибір редакції