Трамп у відповідях Мюллеру переконує, що не знав про "злив" інформації WikiLeaks

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ця інформація має вирішальне значення для розслідування Мюллера.

Президент США Дональд Трамп зазначив у письмових відповідях на запитання спецпрокурора Роберта Мюллера, що не був поінформований про передачу в WikiLeaks компромату на Гілларі Клінтон, а також про скандально відому зустріч з росіянами в Trump Tower.

Про це заявив  CNN із посиланням на два джерела, ознайомлені з документами.

"Президент Дональд Трамп зазначив у письмовій формі спеціальному прокурору Роберту Мюллеру, що Роджер Стоун не розповідав йому про WikiLeaks та про зустріч у 2016 році в Trump Tower за участю його сина, представників (президентської – ред.) кампанії та російського юриста, яка пропонувала компромат на Гілларі Клінтон", - повідомляє телеканал, з посиланням на джерела.

Саме ці два запитання – передача інформації WikiLeaks, а також скандально відома зустріч у Trump Tower – мають вирішальне значення для розслідування Мюллера, щоб установити, чи була кампанія Трампа у змові з росіянами під час президентських виборів.

ВідеоСпецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Це станеться у випадку, якщо він відмовиться давати свідчення. Про це пише The Washington Post. Список із пів сотнею запитань, які стосуються зв'язків Трампа із Москвою вже надіслали адвокатам президента. Спеціальне розслідування російських зв'язків Трампа триває більше року. Слідчі підозрюють, що Москва втрутилася у президентські вибори 2016 року.

Спецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Роберт Мюллер займається розслідуванням втручання Росії у президентські вибори 2016 року в США і зв'язків між передвиборним штабом Дональда Трампа і РФ. Російська сторона і сам Трамп неодноразово відкидали ці підозри.

Залиште свій коментар

Вибір редакції