Трамп у відповідях Мюллеру розповів, що не знав про зустріч сина з Весельницькою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше Трамп уже публічно заявляв, що йому не було відомо про зустрічі в Trump Tower.

Президент США в письмових відповідях спецпрокурору Роберту Мюллеру заявив, що йому не повідомляли про зустріч в Trump Tower в 2016 році, повідомляє CNN з посиланням на джерела.

"Президент Дональд Трамп заявив спеціальному прокурору Роберту Мюллеру в письмовому вигляді, що...йому не говорили про зустрічі 2016 року в Trump Tower з участю його сина, членів штабу і російського адвоката, який обіцяв компрометуючі подробиці про Гілларі Клінтон", - повідомляє телеканал.

Раніше Трамп уже публічно заявляв, що йому не було відомо про зустрічі в Trump Tower.

"Я не знав про зустріч з моїм сином, Доном-молодшим", - писав Трамп в Twitter.

Син президента Дональд Трамп-молодший також говорив, що він заздалегідь не попереджав батька про цю зустріч.

Також у відповідях Роберту Мюллеру Дональд Трамп, за даними CNN, розповів, що його екс-помічник Роджер Стоун не говорив з ним про WikiLeaks.

У рамках розслідування, відзначає телеканал, команда спецпрокурора намагається з'ясувати, чи знав Роджер Стоун заздалегідь про плани WikiLeaks опублікувати електронні повідомлення Національного комітету Демократичної партії США в ході передвиборної кампанії 2016 року. Сам Стоун заперечує, що йому було відомо про публікаціях заздалегідь, а також говорить, що він ніколи не обговорював цю тему з Дональдом Трампом.

"Заперечення Стоуна збігаються з тим, що Трамп заявив Мюллеру: вони ніколи не говорили про WikiLeaks", - заявляє телеканал.

Раніше адвокати Трампа телеканалу розповідали, що відповіді Трампа для Мюллера будуть збігатися з тим, що він раніше заявляв публічно. Ці письмові свідчення, відзначає телеканал, можуть стати приводом для порушення кримінальної справи, якщо вони виявляться помилковими.

"Ці два пункти, WikiLeaks і зустріч в Trump Tower, критичні для центральної завдання Мюллера - дізнатися, чи у зв'язку штабу Трампа з Росією в ході кампанії 2016 року", - зазначає телеканал.

Влітку 2017 року в західних ЗМІ з'явилася інформація, згідно з якою в червні 2016 року Дональд Трамп-молодший напередодні виборів президента США зустрічався з адвокатом Наталією Весельницкой, яка нібито "має зв'язки в Кремлі" і яка мала інформацією про кандидата в президенти США 2016 року екс-держсекретаря Гілларі Клінтон.

На зустрічі також були присутні глава передвиборного штабу Пол Манафорт і зять майбутнього президента США Джаред Кушнер - нинішній радник президента, повідомляли ЗМІ.

Представники Дональда Трампа-молодшого, а також Джареда Кушнера підтвердили факт зустрічі. Вони відзначили, що на ній обговорювалися питання програми усиновлення та ніяк не зачіпалася тема виборів.

Адвокати Трампа 20 листопада повідомили, що надали спецпрокурору Роберту Мюллеру письмові відповіді президента на питання про втручання Росії в американські вибори 2016 року.

ВідеоСпецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Це станеться у випадку, якщо він відмовиться давати свідчення. Про це пише The Washington Post. Список із пів сотнею запитань, які стосуються зв'язків Трампа із Москвою вже надіслали адвокатам президента. Спеціальне розслідування російських зв'язків Трампа триває більше року. Слідчі підозрюють, що Москва втрутилася у президентські вибори 2016 року.

Спецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції