Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп уперше прокоментував зізнання свого екс-радника Флінна щодо "російської справи"

Колишній чиновник почав співпрацю зі слідством.

Президент США Дональд Трамп вперше прокоментував ситуацію з його колишнім радником Майклом Флінном, який визнав у суді, що давав ФБР неправдиві свідчення про переговори із Росією.

"Вас турбує те, що Майк Флінн міг розповісти спеціальному прокурору?", - спитали у Трампа журналісти. На що він відповів: "Ні.Те, що було сказано, свідчить про те, що не було жодної змови, абсолютно жодної. Узагалі, ми щасливі, і, чесно кажучи, вчорашній день був одним з великих днів".

Також його спитали, чи продовжить він довіряти Флінну. Трамп відповів: "Подивимося".

Як вже повідомлялося, один з найбільш наближених до недавнього часу в президента США Дональда Трампа радників Майкл Флінн, який мав зв'язки з російським і турецьким урядами, почав працювати зі слідством на чолі з спецпрокурором Робертом Мюллером. Він також заявив, що готовий дати свідчення "проти президента Трампа, членів його сім'ї та представників Білого дому".

ВідеоТрампа звинувачують у тиску на екс-голову ФБР, який розслідував зв'язки Майкла Флінна з РФ

Флінн подав у відставку з посади радника глави Білого дому в лютому цього року. У своїй заяві на звільнення він вказав, що "не повністю поінформував віце-президента Майка Пенса та інших про свої розмови з послом Росії". Ця відставка стала наслідком оприлюдненої в ЗМІ інформації про його таємні зустрічі з російським дипломатом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції