Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп вбачає особисту відповідальність Путіна за втручання у вибори в США

Американський президент зауважив, що він заявляв "багато разів раніше", що згоден з твердженням про втручання Росії у вибори в 2016 році.

Президент США Дональд Трамп визнав особисту відповідальність очільника РФ Володимира Путіна за втручання в президентські вибори 2016 року.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу CBS.

Американський президент додав, що він заявляв "багато разів раніше", що згодний з твердженням про втручання Росії у вибори в 2016 році.

На запитання, чи вважає він Путіна особисто відповідальним за втручання, Трамп відповів ствердно.

ВідеоБрехун! Трампа після переговорів з Путіним зустріли акцією протесту

Десятки людей вийшли на акцію протесту біля Білого дому після повернення Трампа з Гельсінкі, де відбулася зустріч з Путіним. Учасники акції тримали плакати з надписами "Брехун" і "Зрадник". Таким чином вони відреагували на слова президента США про те, що він не вірить у втручання Росії в американські вибори. Утім, пізніше Трамп заявив, що "обмовився" і згоден з висновками розслідування спецслужб США. 

Брехун! Трампа після переговорів з Путіним зустріли акцією протесту

"Що ж, я б вважав, тому що він відповідає за керівництво країною. Точно так само, як і я вважаю себе відповідальним за те, що відбувається в моїй країні. Тож, безумовно, як лідеру держави, слід було б вважати його відповідальним, так", - резюмував Трамп.

Нагадаємо, 16 липня в Гельсінкі відбулася довгоочікувана зустріч президентів США і Росії. На прес-конференції Трамп і Путін розповіли, що говорили про Сирію, Крим, двосторонні відносини і російське втручання в американські вибори. На питання про те, чи вірить Трамп спецслужбам США, які прийшли до висновку, що Росія втрутилася в вибори, зламавши комп'ютери кандидата в президенти на виборах 2016 року Хілларі Клінтон, раніше американський лідер сказав, що не впевнений в тому, що це справа рук Москви.

США звинувачують 12 російських розвідників втручання в президентські вибори. Їх, зокрема, звинувачують у тому, що вони зламали поштовий сервер керівництва Демократичної партії США, кандидатом на виборах від якої була Хілларі Клінтон.

Вибір редакції