Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп вибухнув критикою на адресу свого екс-радника, який заявив про "російський слід"

Пристрасті довкола президентських виборів, на яких одержав перемогу Дональд Трамп, не вщухають.

Навколо Дональда Трампа спалахнув черговий скандал через можливий вплив Кремля на вибори президента США. Цього разу колишній радник глави держави Стів Беннон в своїй, ще не опублікованій, книжці назвав зустріч між сином Трампа і групою росіян напередодні виборів "зрадою". Відповідь Трампа опублікувало видання The New York Times.

"Стів Беннон не має нічого спільного зі мною або моїм президентством. Коли його звільнили, він не лише втратив роботу, а втратив розум. Стів був працівником, який працював на мене після того, як я вже виграв, перемігши 17 кандидатів. Які, як вважалося, були найталановитішими на полі, що будь-коли збирала Республіканська партія. Тепер, коли він сам по собі, Стів дізнається, що перемагати не так легко, як це здається.

Він мав дуже мало спільного з нашою історичною перемогою, яку зробили люди цієї країни. Однак був пов'язаний із обставинами втрати місць Сенату в штаті Алабама, в якому республіканці правили понад 30 років. Стів робить вигляд, що вступає у війну зі ЗМІ, які він називає "опозиційною партією", але свого часу у Білому домі він "пропускав" неправдиву інформацію у ЗМІ, аби здаватися більш важливішим, ніж він був. Це єдине, що він робить добре.

Стів рідко зустрічався зі мною сам на сам, тому лише вдає, що мав певний вплив. Він обманює людей, які не мають доступу до інформації та доказів, але пишуть цю фальшиву книжку. У нас є багато відомих республіканських членів Конгресу та кандидатів, які дуже підтримують програму "Зробити Америку великою знову". Як і я, вони люблять США і допомагають, нарешті, повернути нашу країну і побудувати її, а не просто прагнуть спалити це все", - написав Трамп.

Нагадємо, раніше NYT повідомляло, що Дональд Трамп протягом літа неодноразово закликав членів Республіканської партії у Сенаті, зокрема Комітет розвідки, припинити розслідування щодо російського втручання у вибори президента Сполучених Штатів 2016 року. 

ВідеоТрамп і Кім Чен Ин вкотре міряються ядерними кнопками

Новий рік - нові ядерні погрози. Між американський і північнокорейським лідерами вчергове спалахнули словесні баталії. Кім Чен Ин стверджує, що може вдарити по Сполучених штатах і має для цього спеціальну кнопку. У відповідь Трамп кепкує, що його кнопка ще більша.

Трамп і Кім Чен Ин вкотре міряються ядерними кнопками

Залиште свій коментар

Вибір редакції