Курйозний момент стався під час зустрічі політиків у Вашингтоні.

Президент США Дональд Трамп відмовився потиснути руку канцлерці Німеччини Ангелі Меркель. Це сталося, коли політики вийшли до преси для спільної фотографії.

Хтось із кореспондентів декілька разів попросив Трампа і Меркель потиснути один одному руки. Після цього лідер ФРН нахилилася до американського президента і сказала: "Вони хочуть, щоб ми потиснули руки". Але Трамп залишився незворушним.

Втім, перед цим політики все ж потиснули руки один одному, коли Трамп, як це заведено за протоколом, особисто вийшов зустрічати Меркель до Північного входу в Білий дім. Після цього півгодини американський та німецький керманичі говорили віч-на-віч.

Після зустрічі, на фотографуванні, Трамп був похмурим, щоправда з фотографами жартував: радив надіслати до Німеччини гарні кадри. Розмова, сказав, пройшла добре.

На прес-конференції після зустрічі Трамп і Меркель теж потиснули один одному руки.

У Вашингтоні відбувається зустріч канцлера Німеччини Ангели Меркель та президента США Дональда Трампа. Лідери країн мали зустрітись у вівторок, але через погодні умови зустріч перенесли.

Ця зустріч породила в журналістських і політичних колах чимало жартів і розмов, бо важко знайти двох настільки протилежних за політичними поглядами лідерів. Трамп неодноразово критикував Меркель за те, що надала сирійським біженцям прихисток у своїй країні, залякував німецьких автовиробників підвищенням тарифів на ввезення своєї продукції, звинувачував Берлін і особисто канцлерку за недостатні витрати на оборону.

Зі свого боку, Меркель критикувала американського керманича за його позицію щодо заборони на в'їзд до США для мешканців семи мусульманських країн – про це йшлося у їхній телефонній розмові, в якій Меркель апелювала не тільки до здорового глузду, а й Женевської конвенції.

Офіційні представники Білого дому неодноразово заявляли, що Трамп найімовірніше попросить поради щодо одного важливого міжнародного питання: Росії і політики щодо неї. 

ВідеоУ США Меркель та Трамп обговорили російсько-український конфлікт

Залиште свій коментар