Трамп відреагував на масовий бойкот ЗМІ словами про "фейки" та "перемогу"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

350 американських редакцій висловили догану американському президенту.

Президент США Дональд Трамп відреагував на критику американських ЗМІ, які у четвер, 16 серпня, опублікували редакційні матеріали, в яких засудили його постійні напади на вільну пресу. Американський президент у своєму Twitter знову назвав ЗМІ "фейковими", а також пов'язав діяльність редакцій з опозиційністю.

"Фейкові медіа - це опозиційна партія. Це дуже погано для нашої великої держави... Але ми перемагаємо", - написав він.

Водночас, Трамп зауважив, що немає нічого, що він хотів би більше для Сполучених Штатів, ніж справжня свобода преси.

"Річ у тому, що преса вільна писати і говорити все, що хоче, але багато з того, що вона говорить - це фейкові новини", - додав він. 

Нагадаємо, близько 350 американських видань з майже усіх куточків Сполучених Штатів у четвер, 16 серпня, опублікували редакційні матеріали, в яких засудили постійні напади на вільну пресу з боку Трампа. Акція була ініційована газетою The Boston Globe. До неї приєдналися як регіональні, так і загальнонаціональні газети.

ВідеоТрамп заступився за свого сина у Твіттері та наговорив зайвого

У мікроблозі американський лідер уперше публічно визнав, що перед виборами його син зустрічався з російською юристкою Наталією Весельницькою. Сина він назвав прекрасним і відхрестився - мовляв, про зустріч не знав. Але підтвердив мету зустрічі - дістати інформацію про опонентку Гілларі Клінтон. 

Трамп заступився за свого сина у Твіттері та наговорив зайвого

Вибір редакції