Трамп відреагував на нову книжку про себе. Його підлеглі запевняють, що не називали свого боса ідіотом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США вважає не випадковим вихід книжки напередодні виборів до Конгресу.

Президент США Дональд Трамп назвав фальсифікацією висловлювання його підлеглих, які наводить у своїй книжці відомий американський журналіст Боб Вудворд. Згадані у ній посадовці також заперечують висловлювання, які їм приписують.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс заявив, що "презирливі слова про президента, які приписуються мені у книжці Вудворда, ніколи не були мною вимовлені". Згідно з книги Боба Вудворда, Меттіс начебто заявляв, що Трамп "діє і думає як п'яти- чи шестикласник".

Голова апарату Білого дому Джон Келлі, якому у книжці приписують те, що він назвав Трампа "ідіотом, якому нічого не можна пояснити", теж заперечив подібні висловлювання зі свого боку.

"Ідея про те, що я хоч колись називав президента ідіотом, є неправдою, насправді усе з точністю до навпаки… Це ще одна жалюгідна спроба забруднити близьких до президента Трампа людей і відволікти від багатьох успіхів адміністрації", - йдеться у заяві Келлі.

Речниця Білого дому Сара Сандерс заявила, що книжка Вудворда - "це сфабриковані історії, багато - від незадоволених екс-співробітників, які намагаються виставити президента в поганому світлі". Сандерс додала, що "демократи та їхні союзники в медіа розуміють, що політика Трампа працює і з таким успіхом ніхто не зможе перемогти його [на виборах] у 2020 році, навіть близько".

Сам Трамп зазначив, що книжку Вудворда вже спростували та дискредитували голова Пентагону Джеймс Меттіс та голова апарату Джон Келлі.

"Їхні висловлювання були сфабриковані. Аналогічно інші історії та цитати. Вудворд - політтехнолог демократів? Зверніть увагу на час [коли виходить книга]?", - написав Трамп у Twitter, вочевидь, маючи на увазі прийдешні вибори у Конгрес, які відбудуться у листопаді цього року.

Нагадаємо, легендарний американський журналіст-розслідувач Боб Вудворд написав книжку під назвою "Страх: Трамп у Білому домі". Вона вийде наступного тижня, але видання The Washington Post, в якому працює Вудворд, опублікувало витримки з неї. У книзі розповідається, що президент США Дональд Трамп вимагав вбити президента Сирії Башара Асада, він погано ставиться до своїх підлеглих, а вони вважають його несповна розуму. З книги складається враження, що Трамп дуже погано орієнтується у міжнародній політиці, а його адміністрація погано виконує свої функції і загрузла у внутрішніх чварах. Розповідь Вудворда заснована на сотнях годин інтерв'ю з людьми, які мають безпосередній стосунок до президентства Трампа. 

Відео"Вогонь і лють": Трамп розкритикував скандальну книгу про себе

Вогонь і лють зараз відчуває президент Америки, а все через скандальне видання. 5 січня у продаж вийшла книга про перший рік президенства Дональда Трампа під назвою "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа". Книга одразу стала світовим бестселлером. У першу добу розкупили усі примірники. Що ж за подробиці у книзі та чому Трамп з усіх сил намагався заборонити її видання – дізнайтесь просто зараз.

"Вогонь і лють": Трамп розкритикував скандальну книгу про себе

Нагадаємо, 5 січня у США почала продаватися скандальна книжка журналіста Майкла Вольфа про перший рік президентства у США Дональда Трампа та про його оточення "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа", тобто на чотири дні раніше, ніж було анонсовано. Причиною цьому став неймовірний скандал та ажіотаж, що на цьому фоні з'явився. Цікаво, що книжка вийшла у продаж, незважаючи на попередження юристів Дональда Трампа. Вони надсилали листа видавцю Голту, у якому вимагали відмовитися від публікації або розповсюдження книжки у будь-якому вигляді.  У книзі "Вогонь і лють" журналіст Майкл Вольф описав найскандальніші факти про президента Дональда Трампа, його сім'ю, політичне оточення та повсякденне життя. Також про його звички, страхи і дивні якості, які, за словами автора, отримані від надійних джерел або ж самих очевидців.

Нещодавно колишня співробітниця команди Дональда Трампа Омароса Маніголт-Ньюман, яка опікувалась зв'язками з громадськістю, написала викривальну книжку про ексцентричного політика, яку невдовзі випустить в світ. 

Омароса звільнилась у грудні минулого року, і стверджує, що з боку Трампа їй пропонувався викуп за мовчання. Начебто їй пропонували контракт "на співпрацю", за яким би їй платили 15 тисяч доларів щомісяця, а вона мала б приховувати інформацію, яка може нашкодити Трампу, його родині та віце-президенту Пенсу. Однак, каже жінка, вона не погодилась. 

У своєму творі Маніголт називає Трампа "расистом і мерзотою", а також стверджує, що має плівки з записами доказів її слів. Видання Washington Post опублікувало цитати з книги. Зокрема, в ній описується епізод, як Трамп на очах у підлеглих їв документ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції