Трамп вирішив провести наступний саміт G7 у своєму гольф-клубі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він розташований біля Маямі.

Президент США Дональд Трамп вирішив провести наступний саміт країн G7 у своєму гольф-клубі біля Маямі.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

У Штатах розглядали 12 різних локацій, та саме президентський гольф-клуб здався їм найбільш підходящим місцем. Керівник апарату Білого дому Мік Малвані наголосив: від проведення цього заходу Трамп прибуток не отримає, бо ж здаватиме гольф-клуб за собівартістю.

Зустріч лідерів Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великої Британії та США запланована на 10-12 червня 2020 року. Ймовірно, до світових лідерів приєднається наступного року і Володимир Путін. Трамп неодноразово говорив, що збирається його запросити, незважаючи на політичні наслідки.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп висловив думку, що РФ повинна бути представлена серед найвпливовіших країн світу. Також повідомлялося, що американський та французький лідери домовилися запросити РФ на саміт 2020 року. Натомість державний секретар Сполучених Штатів Рекс Тіллерсон запевнив, що РФ не повернеться до G7 доки не припинить агресію проти України і не відновить її суверенітет.

Відео Саміт країн "великої сімки" відбудеться у гольф-клубі Дональда Трампа

У Штатах розглядали 12 різних локацій, та саме президентський гольф-клуб здався їм найбільш підходящим місцем. Зустріч лідерів Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великої Британії та США запланована на 10-12 червня 2020 року.  

Саміт країн "великої сімки" відбудеться у гольф-клубі Дональда Трампа

Залиште свій коментар

Вибір редакції