Трамп висміяв учасника мітингу через зайву вагу. Потім виявилося, що він його прихильник

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США порадив чоловіку йти додому та зайнятися спортом.

Президент США Дональд Трамп, виступаючи увечері в четвер, 15 серпня, на мітингу в Нью-Гемпширі висміяв одного з учасників. Пізніше з'ясувалося, що чоловік - прихильник Трампа.

Як повідомляє The Hill, президент США запропонував Френку Доусону зайнятися спортом, щоб позбутися зайвої ваги. "У цього хлопця серйозні проблеми з вагою. Іди додому. Почни займатися спортом. Виведіть його звідси, будь ласка", - заявив Трамп.

Виступаючи на мітингу, Трамп побачив в натовпі Френка Доусона, коли той стояв поруч з опонентами президента США - охорона виводила їх з мітингу після того, як ті почали шуміти.

Судячи з усього, президент не розгледів, що на Доусоні була футболка з написом "Трамп-2020". Президент вирішив, що це один з його противників і вирішив його висміяти.

Коли виявилося, що Доусон - прихильник американського президента, Трамп спробував загладити незручність - він подзвонив йому з борту президентського літака. Fox News повідомляє, що Трамп не став вибачатися, однак "подякував йому за підтримку".

Френк Доусон, який потрапив в центр загальнонаціонального уваги, заявив, що зауваження Трампа його не образили - він як і раніше залишається прихильником президента.

"Вважаю, він подумав, що я беру участь в цьому [в протестах], але я не протестував. Я був серед прихильників. Все добре. Я люблю цього хлопця. Він - найкраще, що коли-небудь відбувалося з цією країною", - заявив він.

Нагадаємо, 16 серпня газета The Wall Street Journal з посиланням на джерела розповіла, що Дональд Трамп задумав купити Гренландію. Мовляв, він вже проводить консультації щодо цього зі своїми радниками. Пізніше данські чиновники розкритикували ідею президента США, назвавши її божевільною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції