Трамп висунув кандидатуру на посаду постпреда США при ООН

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гізер Нойєрт відмовилася претендувати на цю посаду за сімейними обставинами.

Президент США Дональд Трамп офіційно висунув на посаду постійного представника Сполучених Штатів при Організації Об'єднаних Націй Келлі Найт Крафт. Повідомлення про це було направлено в Сенат США у четвер, 2 травня, пише DW.

Якщо Сенат затвердить кандидатуру Крафт, вона змінить на цій посаді Ніккі Гейлі, яка оголосила про відставку ще в жовтні 2018 року.

Затвердження кандидатури Крафт в Сенаті має пройти в два етапи: спочатку в комітеті із закордонних справ, а потім - загальним голосуванням. Келлі Крафт - чинний посол США в Канаді. Її чоловік, вугільний мільярдер Джо Крафт, є багаторічним спонсором партії республіканців.

Як повідомлялося, за місяць після проміжних виборів до Конгресу, 7 грудня, Трамп висунув наступницею Гейлі главу прес-служби Держдепартаменту Гізер Нойєрт. Її кандидатуру повинен був затвердити Сенат, однак формальне висунення кандидата так і не було оформлено. 16 лютого Нойєрт заявила, що більше не претендує на цю посаду. "У кращих інтересах моєї сім'ї я більше не надаю своє ім'я для розгляду", - сказано в заяві на сайті відомства.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції