Трамп визначився з кандидатурою на посаду посла США в ООН

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американський президент вважає, що вона чудово виконає свою роботу.

Президент США Дональд Трамп назвав кандидата на посаду постійного представника США в ООН. Ним стала американський посол у Канаді Келлі Найт Крафт.

Про це Трамп оголосив у своєму мікроблозі у Twitter.

"Келлі зробила видатну роботу, представляючи нашу націю, і у мене немає сумніву, що під її керівництвом наша країна буде представлена на найвищому рівні. Вітання Келлі та усій її сім'ї!", – написав американський президент.

Нагадаємо, Ніккі Гейлі кілька місяців тому оголосила, що йде з посади постійного представника США при ООН. Водночас, вона погодилась виконувати обов'язки до кінця нинішнього року. Після того з'явилася інформація, що її місце нібито повинна зайняти речниця Держдепартаменту США Гізер Нойєрт. Але Нойєрт подякувала президентові Дональду Трампу і держсекретарю Майку Помпео за їхню пропозицію, але заявила, що відмовляється від цієї можливості. 

Відео Генеральна асамблея ООН уперше обговорила ситуацію на тимчасово окупованих територіях України

Євросоюз загрожує Росії новими санкціями в разі, якщо вона не відпустить українських моряків, захоплених у Чорному морі. У відповідь Росія скаржиться на те, що її не пускають спостерігати за українськими виборами. Генеральна асамблея ООН уперше взялась обговорювати ситуацію на тимчасово окупованих територіях України - називаючи їх саме так. Подробиці - далі у сюжеті.

Генеральна асамблея ООН уперше обговорила ситуацію на тимчасово окупованих територіях України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції