Трамп визнав, що зустріч його сина з російською адвокаткою була задля отримання компромату на Клінтон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США не вважає цю зустріч незаконною.

Президент США Дональд Трамп заявив, що зустріч його сина – Дональда Трампа-молодшого – з російською адвокаткою Наталією Весельницькою була для отримання компромату на його опонентку під час президентських виборів Гілларі Клінтон.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Fake News повідомляють, абсолютно сфабриковано, що мене турбує зустріч мого прекрасного сина, Дональда, в Trump Tower. Це була зустріч для отримання інформації про опонента, абсолютно законна, які постійно проводяться в політиці", - заявив Трамп.

Він також знову зазначив, що нічого не знав про цю зустріч.

Нагадаємо, у вересні 2017 року сина президента Сполучених Штатів Дональда Трампа-молодшого опитали у Сенаті США в так званій "російській справі". Син глави Білого дому розповів комітету про свою зустріч із російською адвокаткою Наталією Весельницькою під час передвиборчої кампанії 2016 року.

ВідеоСин Трампа свідчитиме перед сенаторським комітетом з розвідки щодо розмови з росіянкою

Трамп-молодший запевнив, що пішов на зустріч з росіянкою лише тому, що його цікавило, яку саме компромітовну інформацію та має про Гілларі Клінтон - конкурентку його батька в боротьбі за крісло президента. Зокрема, він хотів почути, якою інформацією про "характер, кваліфікацію чи відповідність" Клінтон посаді президента США володіє адвокатка. Однак зустріч, за його словами, виявилася безрезультатною, жодних домовленостей ним досягнуто не було. Сам Трамп заявив, що нічого не знав про цю зустріч, однак наприкінці липня адвокат американського президента Майкл Коен заявив, що Трамп особисто дав дозвіл на цю зустріч.

Зустріч сина президента США із російською адвокаткою, яку пов’язують із Кремлем, є однією з ключових елементів загального розслідування спецпрокурора Мюллера про втручання Росії у вибори в США та зв’язки з РФ Дональда Трампа.

російський слід у виборах США, інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції