Трамп впровадив нові санкції проти Росії за отруєння Скрипалів - Politico

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Видання не уточнює, про які саме обмежувальні заходи йдеться і кого вони торкнуться.

Президент Дональд Трамп підписав виконавче розпорядження про введення санкцій проти Росії за використання хімічної зброї під час нападу 2018 року на російського ГРУвця Сергія Скрипаля та його доньку Юлію.

Про це у п'ятницю, 2 серпня, пише Politico з посиланням на двох американських чиновників.

Видання не уточнює, про які саме обмежувальні заходи йдеться і кого вони торкнуться.

Так, Трамп підписав указ, який стосується процедур виконання положень про введення санкцій стосовно країни, які порушили американський закон щодо контролю над хімічною та біологічною зброєю та заборону його застосування від 1991 року. Саме він став юридичною підставою для введення проти РФ першого пакету санкцій у справі Скрипалів в кінці серпня 2018 року.

З чого усе розпочалося, як саме розвивалися події та як на отруєння Скрипалів відреагувала світова спільнота - дивіться в інтерактивній хроніці.

Нагадаємо, 31 липня Комітет Сенату США з міжнародних справ схвалив законопроєкт, за яким санкції введуть проти компаній та осіб, причетних до будівництва газопроводу "Північний потік-2".

Відео Законопроект із санкціями проти РФ внесли на розгляд до Палати представників у США

США підготували нові санкції проти Росії через полон українських моряків. Законопроект із економічними обмеженнями вже внесли на розгляд до Палати представників. Його підготували прибічники України з Демократичної та Республіканської партій. Санкції передбачені для 24 російських високопосадовців зі спецслужб та наближених до них осіб.  

Законопроект із санкціями проти РФ внесли на розгляд до Палати представників у США

Залиште свій коментар

Вибір редакції