Трамп вважає, що зниження темпів зростання ВВП Китаю пов'язано з торговим конфліктом з США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він закликав Пекін домовитися по-справжньому.

Президент США Дональд Трамп, який ознайомився з даними Державного статистичного управління КНР про рівень зростання токономи Китаю, закликав Пекін домовитися по-справжньому.

Про це американський президент написав у Twitter.

"Китай демонструє найповільніші економічні показники з 1990 року через напруженості в торгівлі з США і нову політику. Має сенс для Китаю, нарешті, укласти реальну угоду і перестати ходити навколо!" - помітив Трамп.

Як повідомлялося, китайський лідер Сі Цзіньпін і Дональд Трамп домовилися про те, що США не будуть з 1 січня 2019 року піднімати ввізні мита на китайські товари з 10% до 25%, про що раніше оголошував Вашингтон.

Одночасно сторони повинні допомогою переговорів у тримісячний термін прийти до конкретної угоди. Якщо за 90 днів сторони не зможуть укласти таку угоду, то 25-процентні мита на імпортовані США з Китаю товари вартістю $200 млрд вступлять в силу.

Раніше в Китаї звинуватили США у "торговому булінгу" і в тому, що це змушує інші країни підлаштовуватися під позицію Штатів за введення проти них нових мит. Однак у Пекіні також і запевнили, що в будь-який момент готові сісти за стіл переговорів з приводу торговельних угод, якщо вони будуть ґрунтуватися на взаємній повазі і рівності".

Крім торгової війни США планували розгорнути на рівні адміністрації широкий наступ на Китай, звинувативши його у ворожій діяльності проти американських компаній, викрадення інтелектуальної власності, кібератаці і втручання у вибори.

Залиште свій коментар

Вибір редакції