Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп з нетерпінням очікує нової зустрічі з Кім Чен Ином

Він також подякував лідеру КНДР за повернення останків американських військових.

Президент США Дональд Трамп подякував лідеру КНДР Кім Чен Ину за передавання останків американських військових, які загинули під час Корейської війни 1950-1953 років, та заявив, що з нетерпінням чекає на нову зустріч з ним.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Дякую голові Кім Чен Ину за те, що ви дотримались свого слово та почали процес повернення додому останків наших великих і любих (військових) зниклих безвісти! Я зовсім не здивований, що ви зробили таке добро. Крім того, дякую за ваш приємний лист - я з нетерпінням чекаю на зустріч з вами!" - написав Трамп.

Нагадаємо, 27 липня КНДР передала США останки близько 55 загиблих військових під час Корейської війни 1950-1953 років. Ця подія стала результатом домовленостей, які були досягнуті під час спільного саміту між Трампом та Кім Чен Ином у Сингапурі. У Пентагоні не виключають, що Північна Корея, окрім останків американських військових, могла також передати останки їхніх колег з інших країн.

Фотогалерея як у США вшанували останки американських солдатів із КНДР (14 фото)

У Корейській війні в 1950-1953 роках брали участь військовослужбовці з 17 країн світу. Зараз у США заявляють, що місцезнаходження останків 7,7 тисяч американців досі не встановлено. Загалом близько 35 тис. американських військових загинули за три роки військових дій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції