Трамп забув слова гімну США, спровокувавши нову хвилю чуток про проблеми зі здоров'ям

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше Трамп закликав спортсменів "проявляти солідарність стосовно національного гімну".

Президента США Дональда Трампа запідозрили в тому, що він не знає слів національного гімну.

У Мережі з’явилося відео, на якому Трамп співає гімн, але не потрапляє в слова куплета, передає Daily Mail.

Під час гри університетського футбольного чемпіонату Трамп тримав праву руку на серці і виконував гімн. Він затинався і недоладу рухав губами, у той час, коли співали виконавці.

Своєю чергою, раніше Трамп виступив з критикою гравців американського футболу, які відмовляються виконувати гімн США стоячи. Президент закликав спортсменів «проявляти солідарність стосовно національного гімну».

Однак у соціальній мережі Twitter користувачі припустили, що така забудькуватість Трампа може свідчити про деменцію.

Своєю чергою, американські ЗМІ стурбовані тим, що під час призначеного на цей тиждень планового медичного обстеження Трампа не оглядатимуть психіатри. Так, обстеження Трампа проведе лікар Ронні Джексон у військовому госпіталі Walter Reed у передмісті Вашингтона. Він згодом подасть звіт про результати огляду.

На думку професора історії та державних справ у Принстонському університеті та співробітник CNN, цілком законно запитатися про те, чому це обстеження не проводитиметься, а також зробити огляд психіатрів частиною обстеження.

Відео"Вогонь і лють": Трамп розкритикував скандальну книгу про себе

Вогонь і лють зараз відчуває президент Америки, а все через скандальне видання. 5 січня у продаж вийшла книга про перший рік президенства Дональда Трампа під назвою "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа". Книга одразу стала світовим бестселлером. У першу добу розкупили усі примірники. Що ж за подробиці у книзі та чому Трамп з усіх сил намагався заборонити її видання – дізнайтесь просто зараз.

"Вогонь і лють": Трамп розкритикував скандальну книгу про себе

Нагадаємо, скандальна книжка Майкла Вуллф про перший рік президентства у США Дональда Трампа та про його оточення "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа" почала продаватися  5 січня, тобто на чотири дні раніше, ніж було анонсовано. Причиною цьому став неймовірний скандал та ажіотаж, що на цьому фоні з'явився. Цікаво, що книжка вийшла у продаж, незважаючи на попередження юристів Дональда Трампа. Вони надсилали листа видавцю Голту, у якому вимагали відмовитися від публікації або розповсюдження книжки у будь-якому вигляді.  У книзі "Вогонь і лють" журналіст Майкл Вуллф описав найскандальніші факти про президента Дональда Трампа, його сім'ю, політичне оточення та повсякденне життя. Також про його звички, страхи і дивні якості, які, за словами автора, отримані від надійних джерел або ж самих очевидців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції