Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп закликав менше думати про минуле у відносинах з Росією

Також Трамп заявив про свою довіру американським спецслужбам.

Президент США Дональд Трамп після зустрічі з Володимиром Путіним у Гельсінкі заявив, що обом країнам варто більше думати про майбутнє і менше - про минуле.

"Я розумію, що для побудови світлого майбутнього ми не можемо концентруватися виключно на минулому; як дві найбільш потужні ядерні держави ми повинні жити в мирі!" - написав президент у своєму твіттері.

"Я краще візьму на себе політичний ризик у прагненні до миру, ніж ризикну світом ряди політики", - додав він.

Також Трамп заявив про свою довіру американським спецслужбам. "Як я вже говорив сьогодні і багато разів раніше: у мене величезна довіра до моїх людей у розвідці", - зазначив президент, мабуть, пояснюючи своє висловлювання на підсумковій прес-конференції в Гельсінкі: тоді президент США поставив під сумнів дії ФБР в рамках розслідування питання про можливе втручання Росії у вибори в США.

ВідеоПутін попросив Трампа більше тиснути на Україну

У Фінляндії зустрілися Дональд Трамп і Володимир Путін, і це їхні перші повноцінні перемови. Замість запланованих півтори години, Трамп і Путін понад дві години спілкувались віч-на-віч за присутності лише перекладачів. Обговорили проблеми у двосторонніх відносинах, ситуацію в Сирії та Україні. На спільну прес-конференцію з українських журналістів вдалося потрапити тільки нашій ТСН. Всі подробиці зустрічі – у прямому включенні. 

Путін попросив Трампа більше тиснути на Україну

Як повідомлялося, вперше Путін розповів, що президенти говорили про ситуацію на Донбасі, і російський лідер закликав американського колегу "настроювати" офіційний Київ на виконання Мінських угод. Другий раз він заявив, що готовий продовжити транзит газу через Україну у разі вирішення спору у Стокгольмському арбітражному суді. Третій же Путін нервово запевнив, що для Росії питання Криму закрито, хоча президент США і міжнародне співтовариство вважають інакше.

Вибір редакції