Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп тиснув на сенаторів у справі щодо російського втручання - NYT

Президент неодноразово звертався особисто до сенаторів, показував ознаки сильного невдоволення.

Президент США Дональд Трамп протягом літа неодноразово закликав членів Республіканської партії у Сенаті, в тому числі Комітет розвідки, припинити розслідування щодо російського втручання у вибори президента Сполучених Штатів у 2016 році. 

Про це повідомляє NYT.

Сенатор із Північної Кароліни, голова розвідувальної комісії Річард Барр заявив, що Трамп особисто звертався до нього, аби закликати припинити розслідування, що нависало тінню над його першим роком президентства. За словами Барра, Трамп наполягав на якомога швидшому завершенні справи. Однак сенатор відповів, що справу закриє тоді, коли буде проведено розмову з усіми, з ким треба.

Зазначається, що президент США звертався до сенаторів з Міссурі, Кентукі, Каліфорнії тощо. Представник останнього штату Дайан Фейнштейн вважає такі дії Трампа недоцільними, а також такими, що порушують законний поділ влади на гілки.

"Це тиск, який ніколи не повинен бути задіяний офіційною особою, коли законодавча гілка перебуває у процесі розслідування", - заявила Фйенштайн.

Натомість у Білому домі такі звинувачення відкидають. Представники президентської адміністрації наголошують, що Дональд Трамп ніколи не вдавався до такого роду дій, а навпаки, всяко сприяв розслідуванню. Він мав розмови з прокурором, спонукаючи його довести справу до кінця.

Однак деякі сенатори впевнені, що Трамп хоче якнайшвидше відійти від питання російського втручання і завершити справу. Він неодноразово показував своє серйозне незадоволення і навіть злість. Така поведінка може свідчити про наявність невідомих і нерозкритих ще питань.

ВідеоАмериканські соцмережі допомагатимуть розслідувати втручання Росії у кампанію Брекзіт

Нагадаємо, директор ФБР Крістофер Рей заявив, що бюро має намір створити особливий підрозділ для боротьби з загрозою зовнішнього втручання у вибори в США, в тому числі, з боку Росії.

Як відомо, спецслужби США звинувачують Росію і особисто Путіна в організації кампанії за втручання у вибори президента США з допомогою пропаганди і хакерських атак. Володимир Путін та інші представники російської влади категорично заперечують будь-яку причетність до спроб втрутитися в хід американських виборів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції