Трамп закликав відмовитися від ядерної зброї та прагне укласти угоду з Росією та Китаєм

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У РФ вже позитивно поставилися до цієї ініціативи.

Президент США Дональд Трамп оголосив ідею про відмову всіх країн від ядерної зброї.

Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу Fox News.

"Ми хочемо позбутися ядерної зброї, ми всі повинні. Росія повинна позбутися її, Китай повинен позбутися її", - прокоментував Трамп нещодавню зустріч лідера КНДР Кім Чен Ина та президента РФ Володимира Путіна.

Водночас, цю ініціативу вже схвально сприйняли в Росії.

"З урахуванням зростання ролі ядерної зброї в американських доктринальних документах і його поступове переведення в площину засобів, які можуть застосовуватися на полі бою, подібні заяви можна тільки вітати", - заявив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков.

Він також вважає, що Москва разом із Вашингтоном мусять погодити спільну заяву про недопущення будь-якого ядерного конфлікту.

Водночас, кілька американських видань з посиланням на власні джерела у Білому домі повідомили, що Трамп вже доручив підготувати ядерну угоду з Росією та Китаєм.

"Президент ясно дав зрозуміти, що, на його думку, контроль над озброєннями повинен включати в себе Росію і Китай і повинен включати в себе всю зброю, всі боєголовки, всі ракети. У нас є амбіції, щоб надати президенту варіанти якомога швидше, щоб дати йому якомога більше часу в календарі", - розповіли чиновники в адміністрації Трампа виданню CNN.

Водночас, підготовка такої масштабної угоди може тривати роками, а вже наприкінці 2020 року Трампу доведеться змагатися на наступних президентських виборах.

Нагадаємо, 14 березня глава Європейського командування США Кертіс Скапаротті повідомив, що російські військові стратеги серйозно вивчають можливість застосування ядерної зброї в обмежених військових конфліктах.

ВідеоТрамп погрожує Китаю та Росії нарощуванням ядерного потенціалу

Дональд Трамп погрожує Китаю та Росії нарощуванням ядерного потенціалу. Президент Сполучених штатів заявив, його країна планує за допомогою такого арсеналу чинити тиск на Пекін та Москву. Глава Білого дому також наголосив, на його думку, Росія порушує підписану у 1987 році угоду про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності. 

Трамп погрожує Китаю та Росії нарощуванням ядерного потенціалу

Залиште свій коментар

Вибір редакції