Трамп заявив про "хорошу хімію" між ним і королевою Єлизаветою ІІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент звинуватив ЗМІ у поширенні фейків.

Президент США Дональд Трамп звинуватив ЗМІ у поширенні неправдивої інформації щодо його зустрічі з королевою Великої Британії.

За його словами, монарху не довелось його очікувати під час офіційної зустрічі, про що повідомили журналісти.

Лідер США сказав, що ЗМІ повідомили "підроблені, огидні новини", а натомість був "гарний, гарний візит".

Він також сказав, що він і королева мають "хорошу хімію".

"Я чекаю. Я був на 15 хвилин раніше. І я чекаю з дружиною. І це добре. Гей, це королева, так? Ми можемо чекати, але я трохи рано. Я піднімаюся і зустрічаю королеву, і вона фантастична. Ми піднімаємося, і ми п’ємо чай. І я не знав цього - чай повинен був тривати 15 хвилин, але це тривало близько години, тому що ми поєдналися. Їй сподобалась наша перша леді, і наша перша леді полюбила її… Була історія з фальшивими новинами: президент запізнився до королеви на 15 хвилин. Неправда", - розповів Трамп.

Нагадаємо, візит Дональда Трампа викликав акції протесту. Від американського лідера вимагали відмовитися від співпраці з режимом Володимира Путіна, приділити увагу захисту екології тощо. Крім того, принци Чарльз і Вільям відмовилися зустрітися з президентом США та його дружиною Меланією під час їхнього візиту до Великої Британії, писало видання Mirror. Принци нібито навмисно не прибули у Віндзор, бо були не зацікавлені у зустрічі з Трампами.

ВідеоКолишній шеф-кухар Єлизавети ІІ розповів про кулінарні смаки королеви

Суворе "ні" макаронам, рису і картоплі - все, що подається на сніданок, обід і вечерю – суворо контролюється Єлизаветою. У цьому переконує Дарен Макгреді, який працював з королівської сім’єю більше п’ятнадцяти років. Колишній шеф-кухар розповів про кулінарні смаки королеви - дивіться. 

Колишній шеф-кухар Єлизавети ІІ розповів про кулінарні смаки королеви

Залиште свій коментар

Вибір редакції