Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп заявив про намір оновити ядерний арсенал США

Однак президент сподівається, що йому не доведеться його використовувати.

Президент США Дональд Трамп вважає, що країні необхідно модернізувати ядерний арсенал. Про це він заявив під час виступу із зверненням "Про становище країни" до обох палат Конгресу, пише CNN.

"Аби оборонити себе, ми повинні модернізувати і перебудувати наш ядерний арсенал та сподіватися, що ніколи не доведеться його використовувати", - заявив Трамп.

Та додав, що зброя повинна бути настільки потужною, щоб змогла стримати будь-який акт агресії.

"Можливо, якось настане прекрасний момент, коли всі країни світу зберуться разом для знищення ядерної зброї. Але поки ми цього не досягли", - зазначив Трамп.

Наразі нова ядерна стратегія США спрямована на нарощування ядерної зброї, зокрема ядерних озброєнь малої потужності. Вона пропонує модернізувати ядерну тріаду - стратегічну авіацію, міжконтинентальні балістичні ракети та атомні підводні ракетоносці. Йдеться також і про модернізацію підводних човнів та повернення крилатої ракети з ядерною боєголовкою.

Ще раніше у Конгресі Трамп заявив, що США в усьому світі зіштовхуються із режимами-ізгоями, терористичними організаціями та такими суперниками, як Росія і Китай, "які кидають виклик нашим інтересам, нашій економіці і нашим цінностям". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції