Трамп заявив про підготовку другої зустрічі з Кім Чен Ином

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона має відбутися "досить скоро".

Президент США Дональд Трамп анонсував другу зустріч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином.

Про це він сказав під час зустрічі із президентом Південної Кореї Мун Чже Іном, передає Reuters.

За словами Трампа, про зустріч оголосять "досить скоро", де вона буде відбуватися, ще не визначено. Президент США також назвав Кім Чен Ина "дуже відкритим і неймовірним", він вважає, що лідер КНДР "хоче побачити зміни".

Мун Чже Ін зі свого боку сказав, що привіз Трампу особисте повідомлення від Кім Чен ина і що північнокорейський лідер сподівається зустрітися із президентом США найближчим часом.

Нагадаємо, напередодні лідер КНДР Кім Чен Ин і президент Південної Кореї Мун Чже Ін підписали угоду за підсумками міжкорейського саміту, який відбувається у Пхеньяні.  

ВідеоКім Чен Ин запропонував Трампу знову зустрітися

Лідер Північної Кореї відправив новий лист президенту США. Трампа у ньому просить про нову зустріч. У Білому домі вже підтвердили – нові переговори з Кімом таки планують, але ані дату, ні місце зустрічі поки не називають. 

Кім Чен Ин запропонував Трампу знову зустрітися

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив нещодавно, що хоча повна денуклеарізація Корейського півострова є питанням, яке має бути вирішено шляхом переговорів між Північчю і США, Південна Корея "не може залишатися осторонь, не виступати посередником і не сприяти процесу до тих пір, поки зв'язки між Північчю і Сполученими Штатами не стануть більш активними". Він підтримав ідею проведення другої зустрічі Кім Чен Ина і Дональда Трампа. З ініціативою, як повідомлялося, виступив північнокорейський керівник в посланні американському президенту.

Спостерігачі, незважаючи на відсутність суттєвого прогресу у північнокорейсько-американських відносинах, звертають увагу на поступальний рух в міжкорейських зв'язках. Прикладом, на їх думку, може служити відкриття на минулому тижні в північнокорейському місті Кесоні місії зв'язку двох корейських держав.

Фотогалерея Посмішки і рукостискання: південнокорейські посли зустрілися з Кім Чен Ином (8 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції