Трамп заявив про підготовку "потужних" санкцій проти Туреччини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Над санкціями працює багато членів Конгресу, зокрема, демократи.

Президент США Дональд Трамп заявив, що він спільно з багатьма конгресменами, зокрема, від Демократичної партії, веде розробку пакету санкцій проти Туреччини.

"Працюю з (сенатором-республіканцем – ред.) Ліндсі Гремом та багатьма членами Конгресу, зокрема, демократами, над тим, щоб ввести потужні санкції проти Туреччини. Мінфін готовий, додаткові закони, можливо, будуть розроблені", - написав президент у своєму твіттері.

За словами Трампа, у питанні санкцій проти Туреччини "є потужний консенсус". 11 жовтня стало відомо, що президента США підпише указ, який наділить міністерство фінансів Сполучених Штатів повноваженнями вводити санкції проти Туреччини за порушення прав людини в Сирії або за дії, що ведуть до погіршення ситуації.

Наступ турецьких військових на півночі Сирії розпочався 9 жовтня. Згідно з офіційною позицією Анкари, мета операції полягає у витісненні курдських "Загонів народної самооборони" (YPG) від кордону з Туреччиною та створенні "коридору безпеки" уздовж турецько-сирійського кордону. Анкара вважає YPG сирійським відгалуженням забороненої турецькою владою "Робітничої партії Курдистану" (РПК). Цей крок Анкари засудили раніше Вашингтон, Берлін та офіційний Дамаск. 

За даними ООН, понад 130 тисяч людей на північному сході Сирії змушені були залишити місця свого проживання через наступ турецьких військ. Більшість з цих людей мешкали у сільських районах поблизу прикордонних міст Тель-Аб'яд та Рас-ель-Айн.

Наступ Туреччини на Сирію інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції