Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп заявив про відправлення 1,5 тисячі солдатів на Близький Схід

Президент США пояснив відправку американських солдатів на Близький Схід міркуваннями безпеки.

У конфлікті з Іраном адміністрація президента США спрямовує в регіон додатковий контингент американських військ. Трамп повідомив, що на Близький Схід будуть перекинуті 1,5 тисячі солдатів з міркувань безпеки.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Ми хочемо мати захист на Близькому Сході. Ми збираємося відправити порівняно невелику кількість військовослужбовців переважно з міркувань безпеки", - заявив Трамп у п'ятницю, 24 травня, у Вашингтоні перед від'їздом до Японії, куди він відбув з візитом.

Президент США знову звинуватив керівництво Ірану в насадженні терору по всьому світу, підкресливши, що не можна допустити, щоб Тегеран отримав ядерну зброю. Одночасно Трамп висловив сумнів у тому, що Іран хоче воювати з США.

Лише напередодні Трамп заявив, що, попри нинішню кризу у відносинах з Іраном, він не бачить необхідності в тому, щоб направляти додатковий контингент військ на Близький Схід. Виконувач обов'язків міністра оборони США Патрік Шенахан сказав, що якщо додатковий контингент і буде перекинуто на Близький Схід, то тільки для захисту тих солдатів, які вже розміщені в регіоні.

"Наше завдання - це стримування. Мова не йде про війну", - наглосив він.

ВідеоІран оголосив про частковий вихід з міжнародної ядерної угоди

Про відмову від низки зобов’язань Тегеран уже поінформував країн-підписантів - Велику Британію, Китай, Німеччину, Росію та Францію. Президент Ірану Хассан Рухана заявив - запаси збагаченого урану зберігатимуть, а не продаватимуть за кордон. А за два місяці можуть й взагалі відновити його виробництво, якщо країни-підписанти не виконають своїх обіцянок щодо банківського та нафтового секторів.  

Іран оголосив про частковий вихід з міжнародної ядерної угоди

 

Вибір редакції