Трамп заявив про "відсутність перешкод" для налагодження відносин з РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США переконаний, що цьому заважало "полювання на відьом" Мюллера.

Президент США Дональд Трамп заявив, що хоче хороших відносин з Росією і що розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера, яке заважало цьому, тепер "мертве".

Про це він сказав 2 серпня, передає "Інтерфакс".

"Ми намагаємося, щоб у нас були хороші відносини (з Росією − ред). Але це було дуже важко через фейкове "полювання на відьом", яка тепер мертва", − підкреслив Трамп.

Американський лідер також зазначив, що якщо США і Росія зможуть укласти договір про зниження кількості ядерної зброї, то це буде "великою справою для світу".

Нагадаємо, 24 березня міністр юстиції США Вільям Барр представив конгресменам письмовий висновок на чотирьох сторінках про результат розслідування спецпрокурора Мюллера. Але сам звіт спецпрокурора на більш ніж 400 сторінках з'явився лише в середині квітня.

У звіті наголошувалося, що Мюллер та його колеги виявили багато випадків контактів команди Трампа з росіянами під час президентської кампанії 2016 року. Утім, попри це вони не виявили в діях Трампа та його оточення ознак злочину. На запитання, чи намагався Трамп перешкодити роботі органів юстиції, Мюллер не дав прямої відповіді, лише навів аргументи як на користь цієї тези, так і такі, котрі їй суперечать.

Розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера можливих зв'язків Трампа з росіянами тривало близько двох років.

Відео Трамп написав понад 10 твітів упродовж свідчень спецпрокурора Мюллера

У Сполучених Штатах цілий день у двох комітетах конгресу давав свідчення колишній спеціальний прокурор Мюллер. І демократи, і республіканці пішли на все, аби зробити з цього незабутнє видовище: одні вели до того, що проти президента пора починати імпічмент, інші запевняли, що Трамп не винен в змові з росіянами. Про головні наслідки цього дня для Америки і не тільки – дивіться далі.  

Трамп написав понад 10 твітів упродовж свідчень спецпрокурора Мюллера

Залиште свій коментар

Вибір редакції