Трамп заявив про знищення наступника ватажка терористів "Ісламської держави"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перед цим був знищений ватажок "ІД".

Американські військові знищили першого заступника ватажка терористичної "Ісламської держави" Абу Бакра аль-Багдаді.

Про це в Twitter написав президент США Дональд Трамп.

"Щойно підтверджено, що заступник номер один (вбитого - ред.) Абу Бакра аль-Багдаді знищений американськими військовими. Швидше за все, він би зайняв найвищу посаду (в "Ісламській державі" - ред.). Тепер він також мертвий!" – зазначив Трамп.

Як звали першого заступника ватажка, президент Трамп не уточнив.

Нагадаємо, 26 жовтня, під час спецоперації в сирійській провінції Ідліб знищили ватажка терористичної організації "Ісламська держава" Абу Бакра аль-Багдаді. За словами Трампа, Абу Бакр аль-Багдаді втікав від переслідування тунелем разом з трьома дітьми. Він зрозумів, що опинився в пастці, а тому підірвав на собі жилет смерті.

Президент США також повідомив, що американські військові, які прибули до схованки очільника "ІД" на восьми гелікоптерах, під час спецоперації не постраждали. Натомість було вбито кілька прихильників аль-Багдаді. Також поранення отримав один із собак, які переслідували очільника "Ісламської держави".

Відео Колишній іракський офіцер Абдула Кардаш став новим ватажком ІДІЛ

Вистежити та ліквідувати ватажка ІДІЛ допоміг один з його помічників. Інформацію від нього отримали іракські чиновники, які й поділилися даними зі США. Про ліквідацію найбільш розшукуваного терориста світу Дональд Трамп розповів напередодні. Утім, в інших країнах вже наголосили, що смерть ватажка - це ще не перемога над організацією.  

Колишній іракський офіцер Абдула Кардаш став новим ватажком ІДІЛ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції