Трамп заявив, що не скасовував наказу про ракетний удар по Ірану, а призупинив його

Дата публікації
Трамп заявив, що не скасовував наказу про ракетний удар по Ірану, а призупинив його

Associated Press

Американський президент вважає, що атака поки не на часі.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не скасовував наказ щодо завдання ракетного удару по Ірану, а лише призупинив його.

Про це він 22 червня написав на своїй сторінці у Twitter.

Американський лідер вважає, що його слова ЗМІ. трактували не правильно.

"Я ніколи не відкликав наказ про нанесення удару по Ірану, як неправильно повідомляється (у ЗМІ), я тільки не дав йому ходу на цьому етапі!" - написав президент.

Нагадаємо, 20 червня з'явилася інформація про знищення на півдні Ірану американського БПЛА Global Hawk. Своєю чергою, в США заявили, що безпілотник було збито над Ормузькою протокою та він не перебував в повітряному просторі Ірану.

Зазначимо, що це відбулося на тлі інциденту в затоці Омана 13 червня. Тоді атаки зазнали танкер Front Altair норвезької компанії Frontline, а також танкер Kokuka Courageous, яким володіє японська транспортна компанія Kunihana Sangyo.

В результаті атаки спалахнули пожежі, а норвезьке судно затонуло. На його борту перебували 23 людини - переважно громадяни Грузії, Росії та Філіппін. Вони, як і близько двох десятків моряків-філіппінців, які перебували на борту японського судна, були врятовані та евакуйовані. 

В Японії та Норвегії вже офіційно підтвердили, що танкери належать компаніям цих країн. Уряди Сполучених Штатів та Великої Британії вважають Іран відповідальним за напади на танкери в Оманській затоці. Перед атакою на танкери, за інформацією ЗМІ, іранські військові нібито запустили ракету по американському безпілотнику. 

Іран оголосив про частковий вихід з міжнародної ядерної угоди

Іран оголосив про частковий вихід з міжнародної ядерної угоди
Наступна публікація