Трамп заявив, що розглядає можливість запровадження санкцій проти "Північного потоку-2"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США розкритикував Німеччину за купівлі російського газу.

Президент США Дональд Трамп заявив, що розглядає можливість запровадження санкцій проти російського газопроводу "Північний потік 2".

Про це він сказав під час спільної прес-конференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою, передає Голос Америки.

Трамп розкритикував Німеччину за купівлі російського газу. На його думку, німецький народ не задоволений таким рішенням, адже "це робить Німеччину заручницею Росії".

"Ми захищаємо Німеччину від Росії, і Росія отримує мільярди і мільярди доларів з Німеччини за газ, - наголосив очільник Білого дому.

Американський президент вважає, що Німеччина може заблокувати зведення "Північного потоку-2", припинивши купувати російський газ.

"Німеччина має можливість заблокувати трубопровід. Знаєте як? Не купувати російське. Німеччина вирішила купити величезний відсоток своїх енергоносіїв у Росії, – сказав Трамп.

Нагадаємо, 12 березня Європейський парламент ухвалив новий звіт стосовно політичних стосунків між Європейським союзом та Росією, в якому закликав припинити будівництво "Північного потоку-2" та бути готовим до введення нових санкцій. У звіті наголошується, що проект "Північний потік-2" може збільшити залежність ЄС від поставок російського газу та поставити під загрозу внутрішній ринок Європи, а тому має бути припинений. У лютому ж росіяни погрожували європейським країнам труднощами з газом, якщо вони блокуватимуть "Північний потік-2".

ВідеоСполучені Штати розглядають санкції проти "Північного потоку-2"

Про бажання заблокувати будівництво російського газогону до Німеччини через Балтійське море Дональд Трамп заявив під час зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою в Білому домі. Утім не став уточнювати, проти кого будуть скеровані ці санкції, і закликав Німеччину переглянути угоди з Росією.  

Сполучені Штати розглядають санкції проти "Північного потоку-2"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції