Трамп заявив, що у Сирії не залишилося території під контролем "ІДІЛ"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США знову продемонстрував журналістам карту, в якій не зображено жодного розташування сил терористів.

Президент США Дональд Трамп заявив, що бойовики терористичного угрупування "Ісламська держава" зазнали поразки у Сирії на 100%.

Про це у п'ятницю, 22 березня, Трамп повідомив журналістам пише AFP.

Відповідну заяву він зробив, тримаючи у руках дві карти регіону, одна з яких демонструвала розташування сил "ІДІЛ" на значній території Сирії, а інша - ситуацію в регіоні станом на п'ятницю - у ній не міститься жодної позначки розташування терористичних анклавів.

Раніше у п'ятницю представник Білого дому Сара Сандерс повідомила, що виконувач обов'язків глави Пентагону Патрік Шанахан вже доповів президенту США Дональду Трампу про те, що у бойовиків "Ісламської держави" не залишилося територій в Сирії.

Трамп також написав на своїй сторінці у Twitter, що ІДІЛ "ледве дихає". Американський президент попередив всіх, хто прислухається до пропаганди терористів, що бойовики зазнають поразки на всіх рівнях. "Подумайте про це, перш ніж зруйнувати своє життя і життя вашої родини", - наголосив Трамп.

Водночас, офіційні особи заявили, що спорадичні бої між силами коаліції і окремими терористичними угрупуваннями ще тривають.

Нагадаємо, у середу, 20 березеня, Трамп заявив, що останній оплот терористичного угрупування "Ісламська держава" (ІДІЛ) в Сирії буде ліквідований до кінця дня.

Раніше Сполучені Штати розробили плани залишити у Сирії до 1000 військовослужбовців, хоча кілька місяців тому президент Дональд Трамп пообіцяв повністю вивести війська, що викликало відставку його міністра оборони Джеймса Меттіса.

ВідеоПрезидент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

США виводять війська із Сирії. Інформацію про це підтвердили у Білому домі після того, як президент Дональд Трамп заявив у Twitter про перемогу над терористичним угрупованням "Ісламська держава". 

Президент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції