РФ досягла своєї мети, якщо вона хотіла посіяти хаос в США - Трамп

Дата публікації
Перегляди
4425
Поділитись:
WhatsApp
Viber
РФ досягла своєї мети, якщо вона хотіла посіяти хаос в США - Трамп

Фото: Reuters

«Вони в Москві сміються до упаду», - додав американський президент.

Президент США Дональд Трамп заявив, що якщо метою Росії було посіяти хаос, то їй це вдалося.

Про це він написав у twitter.

"Якщо метою Росії було створення суперечностей, розколу і хаосу в США, то з усіма цими слуханнями в комітетах, розслідуваннями і партійною ненавистю вони (Росія) втілили свої найсміливіші мрії. Вони в Москві сміються до упаду. Америка, будь розумніше!" - йдеться у повідомленні американського президента.

Раніше Трамп написав, що він не заперечує втручання РФ у вибори в США.

"Я ніколи не говорив, що Росія не втручалася у вибори. Я говорив, що "це могла бути Росія, або Китай, або інша країна, або група, або це міг бути геній вагою в 400 фунтів, що лежить в ліжку і грає зі своїм комп'ютером". Російською "містифікацією" було те, що передвиборний штаб Трампа був у змові з Росією - він ніколи не був", - зауважив Трамп.

Нагадаємо, спецслужби США звинувачують Росію і особисто Путіна в організації кампанії за втручання у вибори президента США з допомогою пропаганди і хакерських атак. Володимир Путін та інші представники російської влади категорично заперечують будь-яку причетність до спроб втрутитися в хід американських виборів.

Одна згадка про Росію і розмова про майбутнє: чим запам'яталась промова Трампа перед Конгресом

Одна згадка про Росію і розмова про майбутнє: чим запам'яталась промова Трампа перед Конгресом

13 громадян Росії і три російські установи звинувачуються у втручанні у вибори президента США і політичний процес в країні. Обвинувальний висновок проти них скеровано до суду Вашингтона.

Зауважимо, що спосіб отримання листів командою спецпрокурора Мюллера викликав багато суперечок й заперечень з боку юристів Білого дому. Офіс спецпрокурора отримав їх від федерального агентства, а не від оточення Трампа, уточнюється в публікації.

Речник спецпрокурора заявив, що електронні листи були надані їм належним чином.

Офіс спеціального прокурора США з розслідування "російської справи" витратив за чотири з половиною місяці понад 3,2 млн доларів, причому, внутрішня перевірка в рамках американського Мін'юсту не знайшла порушень у фінансовій звітності.

За цей період на діяльність Офісу спецпрокурора було витрачено з бюджетних коштів 3 млн 213 тис. 695 доларів США. Найбільша частина з цієї суми (1,709 млн доларів) пішла на грошове забезпечення та виплати персоналу установи. Крім того, покривалися транспортні витрати для персоналу та речей, оренда приміщень, оплата послуг за контрактами, матеріально-технічне забезпечення. Чимала сума – 0,7 млн доларів була виділена на придбання обладнання.

Посада cпеціального прокурора США в рамках розслідування російського втручання у президентські вибори в країні була введена Міністерством юстиції 17 травня 2017 року. На неї був призначений колишній директор ФБР Роберт Мюллер, який сформував Офіс спеціального прокурора США.

Крім спецпрокурора паралельні розслідування по Росії проводять кілька комітетів Сенату і Палати представників Конгресу США.

Нагадаємо, що Розвідувальний комітет Сенату США – одна з кількох слідчих структур, яка разом з іншими комітетами в Конгресі та офісом спеціального прокурора Роберта Мюллера розслідує втручання Росії в президентські вибори 2016 року та можливу змову з боку кампанії президента Дональда Трампа з росіянами.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4425
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація