Трамп заявив, що йому "дуже подобаються" головні положення медичної реформи Обами

Трамп заявив, що йому "дуже подобаються" головні положення медичної реформи Обами

Новий президент пообіцяв зберегти їх.

Новообраний президент США Дональд Трамп готовий зберегти деякі елементи реформи охорони здоров'я, введеної його попередником Бараком Обамою.

Про це Трамп заявив в інтерв'ю газеті Wall Street Journal, передає ВВС.

За його словами, після зустрічі з Обамою він змінив своє ставлення до цього закону, проти якого виступав під час передвиборної кампанії. Він сказав, що "йому дуже подобаються" два основні стовпи законопроекту.

Одним з них є заборона на роботу для страховиків, у яких недостатньо грошей для покриття витрат на вже застрахованих людей. Інше положення дозволяє молодим людям мати страховку в рахунок страховки їх батьків.

Реформа охорони здоров'я, відома як "Обамакер", піддавалася критиці з боку Трампа та інших республіканців. Багато хто очікував, що новий президент скасує цей закон у перші ж дні свого перебування на посаді і замінить альтернативною системою, описуваною вельми туманно.

Нагадаємо, кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп здобув перемогу на виборах президента США. За його кандидатуру проголосувало 47,5% виборців. Виборники віддали достроково за республіканця 290 голосів. Демократка Гілларі Клінтон набрала 47,7% і 228 голоси виборників. Клінтон визнала свою поразку на виборах.

Відео Трамп та Обама вперше обговорили міжнародну політику за зачиненими дверима Білого Дому

Фотогалерея Трамп заявив, що буде радитися з Обамою (23 фото)

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів