Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп заявив, що займає найбільш жортску позицію проти РФ

За його словами, США зайняли дуже потужну позицію у сфері енергетики.

Президент США Дональд Трамп заявив, що він займає найбільш жорстку, ніж інші, позицію щодо Росії, у тому числі в плані забезпечення енергетичної безпеки в Європі та нарощування оборонного потенціалу.

Про це пише Укрінформ.

»Ніхто не був настільки жорстким по відношенню до Росії, ніж я", - заявив американський лідер.

За його словами, США зайняли дуже потужну позицію в плані енергетики.

"Зараз ми імпортуємо нафту і газ. Це є саме тим, чого Росія не хотіла би", - підкреслив Трамп.

Він також апелював до нарощування військового потенціалу Сполучених Штатів.

"Ми щойно прийняли оборонний бюджет у розмірі $700 млрд, на наступний рік - $760 млрд, і це найбільші суми, які приймалися коли-небудь. Ми матимемо військо найсильніше, ніж будь-коли. І це точно не є гарною новиною для Росії", - наголосив глава Білого дому.

ВідеоДональд Трамп подовжив обмежувальні заходи проти Росії, які стосуються хакерських атак

Вперше ще у 2015 році їх ввів Барак Обама, а через рік обмеження розширили. Під санкціями адміністрації 44-го президента США опинилися, зокрема, ФСБ та ГРУ. Окрім того, тоді ще й вислали 35 російських дипломатів.

Дональд Трамп подовжив обмежувальні заходи проти Росії, які стосуються хакерських атак

Президент Трамп також підкреслив, що зараз НАТО отримало значні фінансові вливання з боку країн-членів, які всі разом підвищують свої оборонні бюджети до мінімум 2% від ВВП.

"Ніхто не займає позиції більш жорсткої відносно Росії. І те, що я сказав: я думаю, що міг би мати дуже гарні відносини з президентом Путіним… Знайти спільну мову з Росією – це гарно, мати спільну мову з Китаєм – це гарно, мати спільну мову з іншими країнами, включаючи ваші три країни (Балтії – ред.) – це гарна, не погана річ", - пояснив свою позицію президент США.

Водночас, за його словами, якщо такого діалогу не вдасться досягнути, про це одразу стане відомо.

Нагадаємо, що раніше Трамп також заявив, що хоче зустрітися з Путіним у "недалекому майбутньому", щоб оговорити питання щодо України, Сирії та Північної Кореї.

Через шість днів після цього США вирішили вислати десятки російських дипломатів у відповідь на отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля у Великій Британії, що вкотре погіршило російсько-американські відносини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції