Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп збирається змінити Меттіса на посаді керівника Пентагону - NYT

Між Меттісом та Трампом багато розбіжностей.

Президент США Дональд Трамп незабаром, після виборів до Конгресу у листопаді, може вжити заходів для заміни Джеймса Меттіса на посаді секретаря оборони Сполучених Штатів через низку розбіжностей у поглядах. 

Про це повідомляє The News York Times.

Зазначається, що в інтерв'ю з більш ніж десятьма співробітниками Білого Дому, конгресменами, а також чиновниками у сфері оборони створюється картина, згідно з якою Трамп ображається на Меттіса, адже міністра оборони у порівнянні з президентом ставлять вище, до того ж Трампу здається, що в середині душі Меттіс лишається демократом. 

Протягом останнього часу між Трампом та Меттісом виникла низка розбіжностей. Зокрема глава Пентагону блокує президентські ініціативи. В них склалися різні погляди на трансгендерів в армії, яким президент намагається заблокувати шлях до військ, також вони по-різному дивляться на НАТО та військові навчання з Південною Кореєю. 

Також у скандальній книзі "Страх", яку нещодавно випустив журналіст Боб Вудвард, йдеться про те, що Меттіс начебто вважає Трампа людиною з інтелектом шестирічної дитини. 

Президент США хотів би, щоб керівник Пентагону був більше схожим на беззаперечного соратника Трампа держсекретаря Майка Помпео. Під час однієї з зустрічей щодо розділення родин на кордоні з Мексикою з одного боку від Трампа сидів Помпео, який сміявся з кожного жарту спікера, а з іншого боку - Меттіс, котрий сидів з кам'яним обличчям. 

Джерела стверджують, що Джеймс Меттіс не відмовиться від своїх поглядів заради того, аби лишитися на посаді. Проте він так чи інакше схильний до непублічності та мовчання, тому і не озвучує розбіжності в ЗМІ.

ВідеоСтрах в Білому домі. У США вийшла книга про Дональда Трампа

Страх в Білому домі - на американських книжкових полицях в день річниці найстрашнішого для Сполучених Штатів теракту опинилася книжка про Дональда Трампа. Її автор - журналіст Вудвард, свого часу став причиною Уотергейту, саме через його розслідування президенту Ніксону влаштували імпічмент. 

Страх в Білому домі. У США вийшла книга про Дональда Трампа

Нагадаємо, керівник Командування спеціальних операцій США (2011–2014) та Об’єднаного Командування спеціальних операцій (2008–2011) Вільям Гаррі Макрейвен покинув Раду з технологій при Міністерстві оборони США через публічну суперечку з президентом США.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції