Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп жорстко розкритикував ФБР, назвавши його репутацію лахміттям

Він також розкритикував екс-главу ФБР Джеймса Комі.

Президент США Дональд Трамп у низці публікацій у Twitter звинуватив ФБР в агентурній співпраці з Хілларі Клінтон, а також заявив, що репутація відомства є нічим, окрім лахміття.

"Після багатьох років головування Комі, з фальшивими та нечесними розслідуваннями щодо Клінтон (і не тільки), керуючи ФБР, від репутації лишилося саме лахміття: вона найгірша в історії! Але не бійтеся, ми повернемо його до величі", - написав президент США в одному із твітів.

Він також додав, що гроші Клінтон начебто надходили дружині агента ФБР, а бюро, у свою чергу, виконувало "агентурну" роль у справі повідомлень електронної пошти Клінтон, коли кандидат у президенти порушила правила захисту державної інформації. 

Як відомо, Джеймс Комі очолював Федеральне бюро розслідувань, поки у травні цього року його не звільнив Дональд Трамп. 

Як вже повідомлялося, один з найбільш наближених до недавнього часу до президента США Дональда Трампа радників Майкл Флінн, який мав зв'язки з російським і турецьким урядами, почав працювати зі слідством на чолі з спецпрокурором Робертом Мюллером. Він також заявив, що готовий дати свідчення "проти президента Трампа, членів його сім'ї та представників Білого дому".  

Президент США Дональд Трамп вперше прокоментував ситуацію з його колишнім радником Майклом Флінном, який визнав у суді, що давав ФБР неправдиві свідчення про переговори із Росією.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції