Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп змінив керівника секретної служби США – ЗМІ

Інформацію про це поширили американські журналісти.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп звільнив главу секретної служби країни Рендольфа Аллеса. Пояснень цьому поки що немає.

Напередодні у відставку подала міністр внутрішньої безпеки США Кірстен Нільсен. Саме їй був підзвітний за своєю посадою Аллес. У ЗМІ циркулюють припущення, що ці звільнення можуть бути пов’язано з інцидентом на заміській резиденції Трампа у Флориді. Туди нещодавно зуміла проникнути громадянка Китаю. За іншими даними, причиною є особистий конфлікт усередині служби.

ВідеоЗв’язки Трампа з Кремлем не мали впливу на вибори президента Америки – генпрокурор США Барр

Таке він заявив після того, як прочитав доповідь розслідувача Роберта Мюллера. Близько 2 років спецпрокурор з'ясовував, чи співпрацювала команда Трампа з Кремлем задля перемоги на виборах президента США у 2016 році. Мюллер проаналізував тисячі документів, допитав ключових свідків, і врешті прийшов до висновку - зв’язки Трампа з Росією не мали впливу на американські вибори.    

Зв’язки Трампа з Кремлем не мали впливу на вибори президента Америки – генпрокурор США Барр

Так само з неофіційних джерел стало відомо ім’я ймовірного нового керівника служби. Ним може стати працівник секретного відомства Джеймс Мюррей. Однак за словами прес-секретаря Білого дому Сари Сандерс, зміни відбудуться не раніше травня, а Аллес "виконав величезну роботу в агентстві" і Трамп дуже вдячний йому.

Секретна служба США є структурою, що підпорядковується міністерству внутрішньої безпеки. Її співробітники займаються охороною президента США і членів його сім'ї, а також деяких інших чиновників адміністрації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції