Трамп знову незадоволений демократами і вважає їхню позицію ірраціональною

Заява президента США була зроблена після того, як на переговорах представників Конгресу демократи повідомили, що хочуть скоротити число місць для затриманих іммігрантів з 38 тис. до 16 тис.

Президент США Дональд Трамп незадоволений позицією демократів у переговорах з питань міграційної політики.

"Демократи прикордонного комітету ведуть себе раптово ірраціонально. Вони не тільки не бажають давати долари для очевидно необхідної стіни (вони відкинули рекомендації експертів прикордонного патруля), але вони навіть не хочуть посадити вбивць! Що відбувається?" - написав Трамп у своєму Twitter.

Заява президента США була зроблена після того, як на переговорах представників Конгресу демократи повідомили, що хочуть скоротити число місць для затриманих іммігрантів з 38 тис. до 16 тис, - пише Інтерфакс.

Помічник демократів у Палаті представників США підтвердив пропозицію і заявив, що воно "змусить адміністрацію Трампа приділяти першорядну увагу арешту і депортації серйозних злочинців, а не законослухняних іммігрантів".

Відео Велике переселення народів: чим небезпечний наплив мігрантів

Увесь світ цими днями стежить за долею кількох тисяч людей, які тікають від голоду та злиднів з країн Латинської Америки. І пішки рушили до Сполучених Штатів. До мрії їм залишилося менше третини шляху. Але Дональд Трамп своїм указом дозволив прикордонникам не просто огороджуватися, а стріляти по мігрантах. Навала біженців лякає вже не тільки американців. Але й увесь цивілізований світ. 

Велике переселення народів: чим небезпечний наплив мігрантів

Нагадаємо, що в Білому домі не виключають чергового "шатдауна" після 15 лютого.

Додамо, уряд США припинив роботу 22 грудня 2018 року, після того, як глава Білого дому Дональд Трамп не зміг домовитися з Конгресом про бюджет на 2019 рік. У нього, на думку американського лідера, повинні були бути включені витрати у розмірі 5,7 млрд доларів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу в кінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Мэттиса, виведенням військ з Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.

Нарешті, 25 січня Сенат і Палата представників ухвалила законопроект про припинення "шатдауну" до 15 лютого 2019 року і передали його американському президентові Дональду Трампу, який одразуж його підписав. Зазначимо, що документ не передбачає виділення додаткових коштів на будівництво стіни, спорудження якої лобіював голова США, на американському кордоні з Мексикою.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів