Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп звернувся до президента Ірану: Ніколи не погрожуйте США

Інакше президент США пообіцяв застосувати "нечувані раніше" заходи.

Президент США Дональд Трамп застеріг президента Ірану Хасана Рухані ніколи більше не погрожувати Сполученим Штатам, інакше ісламська країна зіткнеться з такими наслідками, "яких ще не знала історія".

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Президенту Ірану Рухані: ніколи, ніколи не погрожуйте Сполученим Штатам знову, або ви зіткнетеся з такими наслідками, з якими ніколи не стикалися за всю історію. Ми більше не та країна, яка буде терпіти ваші божевільні слова насильства і смерті. Будьте обережні!" - заявив Трамп.

Санкції США щодо Ірану набирають чинності за тиждень, як про це було оголошено Державним департаментом США. Обмеження стосуватимуться роботи центрального банку, енергетичного сектору тощо. Від листопада цього року санкції розповсюдяться на нафтові та зовнішні фінансові операції.

Своєю чергою, у Тегерані вже нібито розробили стратегію, яка має нівелювати вплив санкцій.

ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції