Трамп звернувся до Верховного суду, бо не хоче оприлюднювати декларацію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вважає, що демократи намагаються таким чином повпливати на вибори.

Президент США Дональд Трамп звернувся до Верховного суду США і просить заблокувати рішення суду нижчої інстанції, який зобов'язав бухгалтерську компанію Mazars передати податкові декларації Трампа демократам у Конгресі.

Про це повідомляє Голос Америки.

Один позов до Верховного суду просить заблокувати відповідне рішення Апеляційного суду Федерального округу Колумбія, ухвалене 13 листопада. Інший позов просить заблокувати аналогічні вердикти нью-йоркських судів, які зобов'язали Mazars передати особисті та корпоративні декларації Трампа за 2011-2018 роки.

Адвокати Трампа вже назвали ці рішення незаконними. Вони кажуть, що вперше Конгрес намагається отримати таку інформацію про чинного президента США. На їхню думку, якщо Конгрес отримає ці декларації, то отримає широкі можливості "збирання бруду на політичних супротивників".

Як зазначається, 2016-го року Трамп порушив багаторічну американську президентську традицію і відмовився добровільно опублікувати свою податкову декларацію. Він відмовлявся це робити і в наступні роки.

"Нині більшість у Верховному суді США мають консервативні судді (5-4), двоє з них були призначені особисто Трампом", - пише Голос Америки.

Раніше ексвіцепрезидент США, конкурент Трампа на виборах президента США 2020-го року, Джо Байден заявив, що американці мають право знати, що Трамп "ховає у своїх податкових деклараціях".

"Президент Трамп звернувся до Верховного суду, щоб заблокувати оприлюднення його податкових декларацій. Щось там у них має становити загрозу, але на цьому етапі все це лише спекуляції. Дуже багато поставлено на кін. Розмежування гілок влади. Легітимність суду. Відповідальність президента", - коментує американський медійник-ветеран Ден Ратер.

Сам президент США наполягає, що не оприлюднює свої податкові декларації, бо його фінанси проходять аудит. Увагу до його декларацій він вважає частиною намагань Демократичної партії США вплинути на результат президентських виборів.

"Я виграв вибори 2016-го року частково і через те, що мої податкові декларації не було оприлюднено через аудит, який я проходжу (він досі триває), і виборцям було байдуже до цього. Тепер радикальні ліві демократи, хочуть повторного розгляду цього питання. Зробити це частиною виборів 2020-го року!", - писав Трамп у травні.

Раніше документи за період від 2011 до 2018 року запросив нью-йоркський прокурор Сайрус Венс. Він належить до Демократичної партії та розслідує можливі порушення в справах Трампа. Розслідування пов'язане з ймовірними виплатами двом жінкам за їхнє мовчання. Обидві жінки стверджують, що мали інтимні стосунки з Трампом, який відкидає звинувачення. 

Нагадаємо, дві жінки заявили, що спали з Трампом, а президент заперечує будь-який зв'язок "на стороні". Вони розповіли, що Трамп не любить презервативи і порівнює коханок з донькою. Все, що потрібно знати про секс-скандали Трампа, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Відео Трамп оприлюднив розшифровку першої розмови з Володимиром Зеленським

Це сталося на слуханнях Конгресу у справі імпічмента Трампа - повний текст розшифровки зачитав республіканець Девін Нуньєс. Розмова набагато менш змістовна, ніж друга, про зміст якої ми з вами дізналися наприкінці вересня.  

Трамп оприлюднив розшифровку першої розмови з Володимиром Зеленським

Залиште свій коментар

Вибір редакції