Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп звільнив держсекретаря Тіллерсона

На його місце призначено голову ЦРУ.

Президент США Дональд Трамп звільнив з посади держсекретаря Рекса Тіллерсона. На його місце призначено очільника Центрального розвідуправління Майка Помпео.

Про це у вівторок, 13 березня, повідомили офіційні представники Білого дому, пише Washington Post. Зазначається, що кадрові перестановки зумовлені змінами у команді Національної безпеки на тлі переговорів з Північною Кореєю.

"Я гордий призначити голову ЦРУ, Майка Помпео, на посаду нашого Державного секретаря. Майк з відзнакою закінчив військову академію США, віддано служив американській армії та закінчив юридичний курс Гарварду. Він продовжував служити в Палаті представників США, демонструючи надзвичайні результати", - прокоментував призначення Трамп.

Також президент США подякував звільненому за роботу.

"Я хочу подякувати Рексу Тіллерсону за службу. Багато досягнень було протягом цих 14 місяців, і я бажаю всього найкращого йому та його родині", - сказав президент США.

Помпео заявив, що дуже вдячний Трампові за довіру. Та заявив, що "за його (Трампа) лідерства Америка стала безпечнішою".

Нагадаємо, днями Рекс Тіллерсон різко висловився з приводу отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля у Британії. За словами Тіллерсона, він не знає, чи був російський уряд причетний якимось чином до отруєння". Але він назвав інцидент "дійсно кричущим актом". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції