Трампа могли визнати недієздатним - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проте задуми не були реалізовані.

Заступник генерального прокурора США Рід Розенстайн пропонував записати розмови глави держави Дональда Трампа на диктофон, щоб довести його недієздатність.

Про це повідомляє газета The New York Times.

За інформацією видання, Розенстайн хотів «показати хаос, поглинаючий адміністрацію», щоб змістити Трампа з посади. Згідно з 25-ю поправкою до Конституції США, повноваження з управління країною передаються віце-президенту, якщо президент виявляється не в змозі здійснювати свої повноваження та обов'язки.

Відзначається, що диктофонний запис він мав намір зробити навесні 2017 року, перебуваючи на посаді два тижні. Проте задуми Розенстайна, «ймовірно», не були реалізовані, пише газета. Заступник генпрокурора назвав статтю некоректною і фактично неправильною.

Раніше 21 вересня американський лідер відклав публікацію документів з «російської справи». За словами Трампа, міністерство юстиції вважає, що розсекречення декількох документів негативно позначиться на розслідуванні.

ВідеоПорошенко позивається до BBC за публікацію про його зустріч із Трампом

Президент України позивається до національного британського мовника за публікацію про те, що Порошенко заплатив за зустріч із Дональдом Трампом. У статті, оприлюдненій у травні, телеканал BBC з посиланням на анонімні джерела в Києві, повідомив - за зустріч із Петра Порошенка з американським президентом особистий юрист Трампа Майкл Коен таємно отримав щонайменше 400 тисяч доларів. Це повідомлення адвокати Порошенка називають наклепом, і зазначають, що від нього постраждала репутація президента. 

Порошенко позивається до BBC за публікацію про його зустріч із Трампом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції